Historia firmy

O naszej firmie

Firma Wronastyl istnieje na rynku podkarpackim od 12 lat. Została stworzona z myślą o projektowaniu, a następnie produkcji mebli najwyższej jakości. Wyrób Mebli to nasza wiodąca działalność. Firma działa jako Studio projektowe-głównie mebli kuchennych. Proponujemy różne nowoczesne rozwiązania, aby póżniej wprodukować najwyższej jakości meble i zamontować w domu klienta. Dbałość o każdy szczegół i zamiłowanie do perfekcji stało się dewizą firmy. Służymy fachową poradą i doskonałym pomysłem na zagospodarowanie pustego miejsca. Każdy Klient osobiście wpływa na rodzaj wykorzystanych materiałów, koloru a ostatecznie na kształt swoich mebli i pomieszczenia.

W 2002r. podpisaliśmy umowę Autoryzowanego Dealera z KOMANDOR S.A., firmą zajmującą się zabudową wnętrz w oparciu o oryginalny system drzwi przesuwnych. W tym samym roku wraz z dynamicznym rozwojem, zmodernizowano pomieszczenia przy ul. Drogowców 14 na główny zakład produkcyjno – kompletacyjny.

W 2008r. otworzyliśmy nowy punkt ekspozycyjny wraz z Biurem Obsługi Klienta przy ul. Rzeszowskiej 90. Dzięki dobrej lokalizacji handlowej i większej powierzchni handlowej, powiększyliśmy naszą ofertę.

Obecnie firma nasza cieszy się wysoką renomą wśród klientów dla których wykonaliśmy różnego rodzaju meble, a dzięki nowoczesnym maszynom poszerzyliśmy swój zakres działalności.
W 2010r. wprowadziliśmy na rynek lokalny markę Andaluzja – Świat Kominków. Posiadamy obecnie stałą ekspozycję /ok. 20 modeli/ najlepiej sprzedających się wzorów kominkowych. Oferujemy usługi montażu kominków tradycyjnych oraz zintegrowanych z różnego rodzaju instalacjami grzewczymi.